Ezúttal 29 sportoló jelezte érkezését, kétharmaduk már nem először vesz részt a tábor munkájában. Reggel, kísérőikkel együtt, valamennyien megkapták a szokásos tájékoztatót Komláti Istvántól, a tárbor főszervezőjétől. Természetesen köszöntötte őket Király Gábor, a kapusiskola alapítója is, majd a szakmai vezető, Hegedüs Péter mondta el a legfontosabb tudnivalókat a tábori élettel kapcsolatban.
Ezt követően a kapusok elfoglalták szállásukat a Király Park Hotelben, majd délelőtt az első, felmérő edzésen vettek részt, a lehető leg gyorsabb kezdéssel, hogy a legmelegebb órákat elkerüljék. A közös ebéd és a délutáni pihenő után a tervezettnél valamivel később folytatódott a munka, szintén a hőség miatt. A fiúk munkáját Hegedüs Péter és Király Gábor mellett Biró István és Hangya Erik segítette. A program kedden újabb két edzéssel folytatódik, szerdán pedig – a délelőtt záró tréning után – a nap felénél jön majd a turnusváltás és a 62. tábor.
Király Gábor vagyok.

Magyarország 108-szoros válogatott kapusa, 882 hivatalos mérkőzéssel a hátam mögött. Tapasztalataimat első és másodosztályban itthon, Németországban és Angliában szereztem.
Játszottam a Bajnokok Ligájában, első magyar kapusként védtem a Premier Ligában és részt vettem korrekorderként a 2016-os Európa bajnokságon, ahol nekem ítélték az Eb legszebb védését. 26 év profi foci után, 2019. májusában vonultam vissza az aktív labdarúgástól, 43 évesen.
Gyermekkori álmomat váltom valóra a Király Gábor Nemzetközi Kapusiskolával, ahová Téged is nagy szeretettel várlak!
Az iskolai szünetekhez igazodva tavasszal, nyáron és ősszel szervezünk három napos bentlakásos táborokat. 2014 szeptemberétől pedig már hetente is van lehetőség az iskola kapusedzésein résztvenni.
A kapus.eu oldalon minden lényeges infót megtatlálsz az iskoláról. Keress minket bátran, ha kapus poszton játszol és szeretnél egy jó közösségben még jobbá válni!