Főoldal»Aktualitások
2022 06.24
47. kapustábor: szabadidejükből a fejlődésükre

Véget ért a Király Gábor Nemzetközi Kapusiskola 47. kaputábora, a nyári második a sorban, ahol ezúttal 16 fiatal választotta azt, hogy szabadidejéből áldoz a fejlődésére.

2022 06.21
Zajlik a munka 46. kapustáborunkban

Hétfő reggel benépesült a Király Sportlétesítmény B épületének körpanorámás rendezvényterme, hiszen itt volt a regisztrációja 46. kapustáborunknak, amelyen ezúttal 19 kapuspalánta és szüleik várták, hogy meghallgathassák Király Gábor alapító-névadó, Komláti István létesítmény menedzser és Hegedüs Péter szakmai vezető eligazítását.

2022 04.14
Tavaszi táborunk már a 45. a sorban

Csütörtökön délelőtt a Király Sportlétesítményben tizenhét srác részvételével, a névadó Király Gábor irányításával, Hegedüs Péter szakmai vezetése mellett megkezdődött kapusiskolánk 45. tábora.

2022 03.07
Jön 2022 első kapustábora, a tavaszi szünetben

Használj ki minden rendelkezésedre álló szabadidőt, hogy tovább fejleszd képességeidet! 2022 első kapustáborát is a Király Sportlétesítményben tartjuk, méghozzá a tavaszi szünetben, április 14-16 között!

2021 10.28
Véget ért őszi táborunk

Erdélyi és debreceni fiatalok mellett Izraelből is érkezett résztvevő Szombathelyre kapusiskolánk őszi nyílt táborába, ahol a három nap során négy szakember - köztük a válogatottsági rekorder hálóőr, Király Gábor - foglalkozott a növendékkekel.

2021 10.15
Őszi kapustábor: hamarosan zárul a jelentkezés

A nagy sikerű nyári táborunk folytatásaként az őszi szünetben is várjuk az elhivatott kapusnövendékeket Szombathelyre, a Király Sportlétesítménybe, ahol öt edzésen fejlődhetnek a résztvevők a Király Gábor válogatottsági rekorder kapus személyes felügyelete mellett zajló programban. A táborra október 20-ig lehet jelentkezni.

2021 10.02
Ezért jó gyakorlás büntetőket védeni

Horváth Alex, Bencze Zsombor, Király Mátyás, a haladásos Luisser Márkkal kiegészülve, képviselték egyesületünket és a Király Gábor Nemzetközi Kapusiskolát az I. Országos Tizenegyesrúgó Bajnokság október 1-én rendezett döntőjében, melynek utolsó párharcát a Bozsik Arénában a Bp. Honvéd-Kisvárda NB I-es bajnoki szünetében rendeztek meg.

«1 2 3 4 5 ... 124 125 126 »
Bemutatkozó

Király Gábor vagyok.

KG

Magyarország 108-szoros válogatott kapusa, 882 hivatalos mérkőzéssel a hátam mögött. Tapasztalataimat első és másodosztályban itthon, Németországban és Angliában szereztem.

Játszottam a Bajnokok Ligájában, első magyar kapusként védtem a Premier Ligában  és részt vettem korrekorderként a 2016-os Európa bajnokságon, ahol nekem ítélték az Eb legszebb védését. 26 év profi foci után, 2019. májusában vonultam vissza az aktív labdarúgástól, 43 évesen.

Gyermekkori álmomat váltom valóra a Király Gábor Nemzetközi Kapusiskolával, ahová Téged is nagy szeretettel várlak!

Az iskolai szünetekhez igazodva tavasszal, nyáron és ősszel szervezünk három napos bentlakásos táborokat. 2014 szeptemberétől pedig már hetente is van lehetőség az iskola kapusedzésein résztvenni.

A kapus.eu oldalon minden lényeges infót megtatlálsz az iskoláról. Keress minket bátran, ha kapus poszton játszol és szeretnél egy jó közösségben még jobbá válni!