Főoldal»Aktualitások»Ő a legdrágább magyar focista
Ő a legdrágább magyar focista

A német Transfermarkt oldal szerint Gulácsi Péter a legértékesebb magyar labdarúgó. 8 millió euróra becsülik a RB Liepzig kapusának eladási értékét, ami átváltva kicsivel több, mint 2,6 milliárd forint.

Gulácsi mögött a második legdrágább magyar, a válogatottságot nemrégiben lemondó Nikolics Nemanja. Az ő ára 4,5 millió euró. Dzsudzsák Balázs mindössze csak a harmadik. A jelenleg szabadon igazolható játékos értéke 3,5 millió euró. Őt követi a Németországban légióskodó Szalai Ádám 3 millióval, majd a Bologna játékosa, Nagy Ádám 2,8 millióval. A milliós játékosok sorában megtalálható még Sallai Roland és Kádár Tamás, őket egyaránt 2 millióra becsülik. Továbbá 1-1 milliót ér Varga Roland, Elek Ákos, és a magyar futball nagy reménységként számontartott 17 éves középpályás, Szoboszlai Dominik.

Gulácsi Péter a mostani értékével a második helyet foglalja el az örökranglistán. Nála csak Dzsudzsák Balázs volt értékesebb. A válogatott csapatkapitánya 2012-ben 18 millió eurót ért. Ezen a listán a harmadik helyen Huszti Szabolcs található (7,5 millió euró, 2009), a negyedik Szalai Ádám (7 millió euró, 2013), az ötödik pedig Hajnal Tamás (6,5 millió euró, 2009).

Forrás: hvg.hu

Vissza a kategória oldalra
Bemutatkozó

Király Gábor vagyok.Király Gábor

Magyarország 108-szoros válogatott kapusa, több, mint 800 hivatalos mérkőzéssel a hátam mögött.

Tapasztalataimat itthon, Angliában és Németországban szereztem, jelenleg is aktívan védek a Szombathelyi Haladás színeiben.

Gyermekkori álmomat váltom valóra a nemzetközi kapusiskolával, ahová Téged is nagy szeretettel várlak.

Az iskolai szünetekhez igazodva tavasszal, nyáron és ősszel szervezünk három napos bentlakásos  táborokat. 2014 szeptemberétől pedig már hetente is van lehetőség az iskola kapusedzésein résztvenni.

Az iskola szakmai partnere a német elsőosztályban szereplő Bayer04 Leverkusen edzőközpontja.

A kapus.eu oldalon minden lényeges infót megtatlálsz az iskoláról. Keress minket bátran, ha kapus poszton játszol és szeretnél egy jó közösségben még jobbá válni!