Főoldal»Aktualitások»A St. Pauli ellen már nem ment
A St. Pauli ellen már nem ment

Hazai pályán 2:0-ás vereséget szenvedett a Király Gáborral felálló 1860 München a St Pauli ellen a Bundesliga 2 18. fordulójában hétfőn este. Ezzel a vendégek feljöttek a 3. helyre, a kis müncheni csapat a 7.

Nem sikerült folytatni a 4 győzelemből álló sorozatot az 1860 Münchennek. A kékek ismét rangadót játszottak az Allianz Arénában hétfőn este, és 0:1-es félidő után 0:2-es vereséget szenvedtek a rivális St. Pauli ellen. (fotó:tsv1860.de)

-Két szervezett és jó játékerőt képviselő csapat találkozott egymással. - értékelte a találkozót Király Gábor. Mi többet járattuk a labdát és ezzel próbáltuk "kifárasztani" ellenfelünket. Sajnos többször hibáztunk és a vendégek ebből többször tudtak kontrázni. Idő kérdése volt, hogy mikor rúgnak gólt. A 43. percben egy középpályán eladott labdát szerzett meg a hamburgi csapat és már másodperceken belül 0:1 volt az eredmény. A második félidőben futottunk az eredmény után, de helyzetünk igazán nem volt. Mezőnyben a vendégek vártak a kontra lehetőségre, mi pedig naivan fel is kínáltuk. Többször akadt gólszerzési lehetőségük, de gólt a 79. percben rúgtak, egy kontratámadás végén.- zárta értékelőjét Király Gábor.

Nagy lehetőséget szalasztott el az 1860 München, hisz győzelme estén feljött volna a harmadik helyre, így viszont 27 ponttal a 7.

Ebben az esztendőben még egy mérkőzés van idén hátra: Frankfurtba látogat a München a kiesőjelölt FSV-hoz.

KG

Magyarország 108-szoros válogatott kapusa, 882 hivatalos mérkőzéssel a hátam mögött. Tapasztalataimat első és másodosztályban itthon, Németországban és Angliában szereztem.

Játszottam a Bajnokok Ligájában, első magyar kapusként védtem a Premier Ligában  és részt vettem korrekorderként a 2016-os Európa bajnokságon, ahol nekem ítélték az Eb legszebb védését. 26 év profi foci után, 2019. májusában vonultam vissza az aktív labdarúgástól, 43 évesen.

Gyermekkori álmomat váltom valóra a Király Gábor Nemzetközi Kapusiskolával, ahová Téged is nagy szeretettel várlak!

Az iskolai szünetekhez igazodva tavasszal, nyáron és ősszel szervezünk három napos bentlakásos táborokat. 2014 szeptemberétől pedig már hetente is van lehetőség az iskola kapusedzésein résztvenni.

A kapus.eu oldalon minden lényeges infót megtatlálsz az iskoláról. Keress minket bátran, ha kapus poszton játszol és szeretnél egy jó közösségben még jobbá válni!